MIKS EUGESTA?

Oleme Baltikumi üks suuremaid müügi- ja turundusega tegelevaid distribuutsiooniettevõtteid. Pakume usaldusväärseid teenuseid -  distributsioon, müük, turundus, tootepaigutus ja ladustamine.

Teeme koostööd kõigi Eesti suuremate esmatarbekaupu müüvate jaekaubandusettevõtetega. Meil on professionaalne müügimeeskond, kes teenindab igapäevaselt üle 500 väikepoe, kogenud tootejuhid, kes juhivad toodete müügiprotsesse, ning motiveeritud turundusmeeskond, kes aitab leida õiged turundusstrateegiad ja -kanalid ning kujundada ning toota müügimaterjalid.

Oleme järgmiste tuntud tootegruppide maaletoojad ja edasimüüjad: Danone jogurtid ja jogurtijoogid, Huggies mähkmed, Kotex tampoonid, Voimix või, Keiju või ja vedelad margariinid, Ritmeester ja Al Capone sigarillod, Muumi mähkmed, Vuokkoset hügieenisidemed, Neutral kehahooldustooted ja pesupesemisvahendid, Castello ja Apetina juustud, Wilkinson raseerimisvahendid, Starbucks kohvijoogid, Valdo Prosecco vahuveinid, Kiwi jalatsihooldustooted ja sisetallad jpt.

Rahvusvahelise ettevõttena on meie jaoks oluline olla ekspert igal turul, kus tegutseme. Meie tugevuseks on pikaajaline kogemus, mille oleme omandanud üle 19 000 kliendi teenindamisel Leedus, Lätis, Eesti turgudel. 

Eugestas on kokku üle 922 töötaja, Eugesta Eestis üle 150 töötaja. Meie müügistruktuur on tõhusalt jaotatud erinevate osakondade vahel, mis tagab fokusseerituse.

100+ brändi usaldus


Üle 13 000 kliendi


Üle 870 töötaja


25+ aasta pikkune kogemus 

    • Kolm turgu

     Haldame suurt Baltikumi ülest miljonite tarbijatega turgu. Läheneme igale turule ühtse strateegiaga, mis vähendab keerulisi olukordi. Riikidevaheline koostöö tagab meie teenuste stabiilse kvaliteedi - infovahetus on kiire ja efektiivne. Meie kaudu on võimalik kasutada ka konsolideeritud tarnet.

    • Sünergia

     Oleme võimelised ühendama jõud kõikidel turgudel. Selleks, et saavutada parim tulemus, pakume sarnast kommunikatsiooni, õige sihtgrupi leidmist ja kiiret teabevahetust.
     Meie lai tooteportfell koosneb eri kategooriatest, mis võimaldab pakkuda parimat tulemust läbi mastaabisäästu. Samal ajal on meie partnerite arv ühe kategooria piires piiratud, mis võimaldab suunata tähelepanu kõikidele brändidele - see omakorda aitab vältida tarbetut konkurentsi meie partnerte vahel.

    • Kogemus

     Oleme uhked oma professionaalse ja kogenud meeskonna üle, kes on valmis kandma hoolt erinevate brändide eest. Omame edukat ja pikaajalist kogemust erinevate globaalsete brändide turustamisel. Viimase kahe aastakümne jooksul oleme teinud koostööd maailma liidritega ja seetõttu teame, et saame pakkuda kvaliteetset teenust, mis baseerub kohalike teadmistega globaalsel praktikal. Suudame katta kogu turu erinevate müügikanalite kaudu.

LAIENEME KIIRELT

 

Eugesta eluaja jooksul on ettevõtte käive kasvanud kiires tempos. Meie esimese tegevusaasta lõpuks oli käive 2 miljonit eurot, mis on tänaseks kasvanud üle 150 miljoni euro. Selle oleme saavutanud tooteportfelli laiendamisega, turuosa kasvatamisega, teenuste ulatuste suurendamisega ja geograafilise kohalolu.

 

EE2018