MÜÜK JA TURUNDUS

Teeme koostööd kõigi Eesti suurimate esmatarbekaupu (toit, hügieenitooted jm) müüvate jaekaubandusettevõtetega. Meil on professionaalne müügimeeskond, kes teenindab igapäevaselt üle 500 väikepoe, ning kogenud tootejuhid, kes hoolitsevad Sinu toodete turule toomise ja müügiprotsesside eest suurimates esmatarbekaupu müüvates jaekettides (Rimi, Selver, Maxima, COOP, ABC Supermarkets, Circle K, Olerex, R-Kiosk jt). Lisaks ka motiveeritud turundusmeeskond, kes toetab müüki turundusstrateegiate ja -materjalidega, aitab määratleda sihtgrupi ning valida sobivad turunduskanalid.

Oleme järgmiste tuntud tootegruppide maaletoojad: Danone, Huggies, Kleenex, Kotex, Voimix, Ritmeester, Al Capone, Muumi, Vuokkoset, Neutral, Arla (Castello, Apetina, Arla Protein), Bic, Starbucks, Beronia, Valdo Prosecco, Kiwi jpt.

Tootekataloogi leiad SIIT. 

NB! Tootekataloogis võivad hinnad või sortiment olla vahepeal muutunud. Küsi värsket hinnakirja Eugesta Eesti vastava tootegrupi tootejuhilt või tellimiskeskusest +372 6588672, sales@eugesta.ee (kõnedele vastatakse kl. 8:30 – 16:30).

  • Müügiprotsess

    Müügiprotsessis sisaldub: müügi prognoosimine, müügisuhete haldamine, müügikampaaniate korraldamine, tekkivate probleemide hindamine ja nende ennetamine ning lahendamine, aruandlused. Pakume täielikku integreerumist meie teenuste, kogemuste ja tavadega, et rahuldada toote vajadused erinevatel turgudel või kindlates müügikanalites.

  • Turundus

    Meie jaoks ei ole oluline ainult toote müümine, vaid toetame ka toote turule toomist, suurendame tarbijate seas bränditeadlikkust ja hoolitseme brändi turul püsimise eest. 
    Turundusprotsessis sisaldub: konkurendiuuring, müügipotentsiaali analüüs, strateegilise turundusplaani koostamine, sh meedia planeerimine, turundusmaterjalide organiseerimine, aruandlused ja analüüsid. Oleme aidanud kaasa mitmete brändide, nagu Neutral, Ecodenta, Kotanyi, Castello, Apetina, Huggies, Kotex, Snofrisk ja paljude teiste brändide tuntuse suurendamisele Eesti turul. 

Üldkontaktid

Lauri Loss

Kommertsjuht

Tel +372 5011060
E-mail: lauri.loss[ät]eugesta.ee