09-28-2016

Trolli kummikommid nüüd ka Selveri lettidel

Alates oktoobrist 2016 on võimalik Trolli kummikomme osta lisaks ABC Supermarketi kauplustele ka Selverist!

Tegu on Saksamaal toodetud kommidega, mida müüakse üle kogu maailma, ning mis on eriti populaarseks saanud Ameerikas. Trolli oli maailmas esimene, kes hakkas tootma ussikujulisi kummikomme ning loobus kunstlike värv- ja säilitusainete kasutamisest kummikommides!

Mis peamine - Trolli kummikommid maitsevad ülihästi ning need on kogunud oma hea maitse, konsistentsi ja positiivse kuvandi tõttu populaarsust üle kogu maailma! Tuleb ise järgi proovida!

Trolli tegutseb juba aastast 1975. Selle aja jooksul on kogunenud suur tootmisalaste teadmiste pagas ning kvaliteeditunnetus. Trolli keskendub ka kitsamale sihtgrupile – veganitele ning inimestele, kes ei talu gluteeni või laktoosi – erinevate uuringute ja arstide andmete järgi kõigi nende inimeste arv Eestis järjest kasvab. Pakendid kannavad vastavat märgistust.

Tooted on müügil 24-s suuremas Selveris (alates oktoober 2016) ja „Meie“ kauplustes, Comarketites ning Delice kauplustes. Selveri lettidel on Trolli tootevalikust saadaval hapud ussikesed ning virsikukummikommid. Comarketi ja Delice kaupluste riiulitel on olemas kõik neli erinevat toodet.

 

Trolli FB post