03-01-2017

Loyd teede tootevalik

Loyd puuvilja- ja marjateede ning vürtsteede puhul ei kasutata täiteainena musta teed nagu mitmete teiste samalaadsete teede puhul. Loyd puuvilja- ja marjateede kvaliteedi tunnuseks on tõelised puuviljatükid. Vürtsteedes on musta tee asemel kasutatud kvaliteetset rohelist teed. Seega, kui eelistad musta tee asemel pigem tõelist puuvilja- või marjateed või roheliste teed, siis leiad endale Loyd teede seast kindlasti mõne lemmiku. Teed on müügil pea kõigis suuremates toidukauplustes.

Loyd puuvilja- ja marjateed

 loyd tee

 

Mustika ja poldmarja tee LoydMustika ja põldmarja tee.  Koostisosad: hibiskus, õun, põldmari, kuivatatud mustikad 0,5%, hibiskus, lagritsajuur 5%, vaarikas, lõhna- ja maitseaine.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vaarika ja maasika tee LoydVaarika ja maasika tee. Koostisosad: õun, hibiskus, vaarikas 10%, lagritsajuur 5%, maasikas 1%., lõhna- ja maitseained.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ananassi ja Prini tee LoydAnanassi ja pirni puuviljatee. Koostisosad: õun, kibuvits, lõhna- ja maitseained, kaneel, põldmuraka lehed, röstitud sigurijuur, lagritsajuur 5%, happesuse regulaator (õunhape), nelk, ananass 0,5%, pirn 0,5%.

 

 

 

 

 

 

 

 

Loyd forest fruitUUS. Loyd metsamarja tee.

 

 

 

 

 

 

 

 

Loyd vürtsteed

 loyd sg

Loyd vürtsteed on kombineeritud taimedest, viljadest ning aromaatsetest vürtsidest. Vürtsteed põhinevad rohelisel teel.

loyd the magic experience warming tea flavoured herbal tea herba pz11305935oLoyd soojendav taimetee ingveri, sidruni ja meega. Koostisosad: rooibos, roheline tee, lõhna- ja maitseained, sidrunikoor 7%, lagritsajuur 5%, õun, sidrun, must pipar, mesi, ingver 0,5%.

 

 

 

 

 

 

 

 

loyd the magic experience warming tea flavoured herbal tea herba pz11305943oLoyd soojendav roheline ja valge tee apelsini, kaneeli ja nelgiga. Koostisosad: roheline tee 75%, valge tee 10%, apelsinikoor, lagritsajuur 5%, kaneel, nelk, hibiskus, õun, kummel, ingver, lõhna- ja maitseaine.

 

 

 

 

 

 

 

 

loyd teedevalik

Tootja koduleht.

Loyd facebookileht.