10-07-2016

Herkuless osaleb koolide Pudruprogrammis 2016

Pudruprogrammis osalemiseks tuleb õpetajatel koos õpilastega katsetada laste omi retsepte, kokata koos, mõelda toredaid teraviljatoitude retsepte koos välja, teha lõbusaid pilte ning saata see info e-mailile puder@pudruprogramm.ee

background2 

Kus? Mis?

Infot koolides toimuvast saab vaadata FB lehel Pudruprogramm.

Juba 31.oktoobril saab 1 osalenud klass loosi tulemusena valmistada putru restoranis koos profikokkadega ning kaasa aidata suurköögi igapäevatöös.

Ajakava

Pudruprogramm koolides kestab kuni oktoobri lõpuni (10.oktoober on rahvusvaheline pudrupäev ja oktoober tervikuna pudrukuu). Iga kool ja klass saab planeerida pudrupäeva ja pudrukuu tähistamist oma äranägemise järgi. Meie omalt poolt jagame temaatilisi õppematerjale (PowerPoint formaadis) ning kõikidele osalejatele  prinditud diplomid ning koolides ja klassides ülespanemiseks A3 formaadis plakatite file(elektroonilises vormis, koolid saavad ise välja printida) ning kingituseks teraviljahelveste tooteid.

Tasub teada!

Toitumisspetsialistid soovitavad, et ligi pool igapäevasest toidust peaks sisaldama teraviljatooteid. Pudruprogrammi eesmärk on tõsta õpilaste teadlikkust tervislikust toidust ja anda rohkem infot teraviljatoitude kohta. Õpilastel on võimalus teada saada, miks on oluline süüa putru ja miks söövad putru ka paljud omal alal kuulsad inimesed.

Lisainfo

Capture