10-05-2016

Herkuless aitab valida Eesti Parimat Pudrumeistrit 2016

Teraviljahelveste tootja Herkuless toetab Eesti Parima Pudrumeistri 2016 konkurssi! 10.10.16 kell 16.00 valmistavad Parima Pudrumeistri konkursi finalistid restoranis FARM pealtvaatajate silme all oma lemmikretseptide järgi putru, et väärikas žürii saaks kohapeal langetada otsuse.


Rahvusvahelise pudrupäeva tähistamiseks toimub Eestis juba teist korda konkurss, mille tulemusel selgitatakse välja Eesti Parim Pudrumeister 2016.
Konkursi lõppvooru jõuab 10 finalisti, kes astuvad võistlustulle 10. oktoobril kell 16.00 restoranis FARM. Konkursi läbiviimist toetab teraviljahelveste tootja Herkuless ning konkursi korraldamise eesmärk on propageerida hommikupudru söömist ja tervislike toitumisvalikute tegemist teraviljatoodete tarbimise näol. Puder on läbi aegade olnud maitsev ja tervislik valik juba meie esivanemate toidulaual.


Eestlased tarbivad teraviljatooteid üsna palju, mis siiski pole toitumisspetsialistide arvates alati piisav. Meie organismile on teravili äärmiselt oluline ning kindlasti vajaks menüüs teraviljatoitude osakaal suurendamist.
10.10.16 kell 16.00 valmistavad Parima Pudrumeistri konkursi finalistid restoranis FARM pealtvaatajate silme all oma lemmikretseptide järgi putru, et väärikas žürii saaks kohapeal langetada otsuse – kes on Eesti Parim Pudrumeister 2016. Konkursi züriis osalevad: Helena Kõivsaar (pildil - Eesti Parim Pudrumeister 2015), Helen Sürje (modell ja TV saatejuht), Ketlin Jaani-Vihalem (Eesti Toitumisnõustajate Ühenduse juhatuse esimees), Ragne Värk (toidublogija ja toitumisteemaliste raamatute autor), Pille Petersoo (toitumisalase veebilehe Nami-Nami asutaja ja juht), Rudolf Visnapuu (Eesti Peakokkade Ühenduse president), Egle Eller-Nabi (sporditreener, juhendaja ja fitnessivõistleja).


Restoran FARM osutus finaalürituse kohana valituks seetõttu, et pakub ehedat modernset Eesti kööki, parimaid hooajalisi ja kättesaadavaid toorained meie kaunilt kodumaalt ning toetab oma kontseptsiooniga ja sisekujundusega Parima Pudrumeistri konkursi teemat.
Finaalürituse päevajuht on Pille Minev. Konkursil osalemiseks tuleb soovijatel saata oma pudruretsept HerkulessEesti lehele enne 3.oktoobrit.
Herkuless on teraviljahelveste turul suurim Baltikumis, pakkudes enam kui 20 erinevat maitsvat toodet juba üle 60 aasta.
Lisainfo:
Facebook: HerkulessEesti
irina@magnalabor.ee