08-22-2019

Eugesta Eesti alkoholitoodete valik laienes taas

Alates augustikuust 2019 alustas Eugesta Eesti Baltikumi ühe suurima alkoholitootja AB Vilniaus Degtine toodete turustamist Eestis.

Sortimenti lisandusid järgmised tooted:

Barska Classic Vodka - viina loomisel on kasutatud valitud teravilja ning modernset destilleerimismeetodit. Laitmatu kvaliteet on BARSKA puhul sama kindel kui aadliku sõna. Selles viinas on ühendatud kõik BARSKA kaubamärgi parimad omadused: Leedu toorained, teravili, vesi ning uusim destilleerimistehnoloogia.  Tunnustatud hõbedase autasuga:  Los Angeles Spirits Competition 2017.

Barska Premium Vodka - kombineerib BARSKA viina parimad väärtused: aristokraatlik pärand retsepti näol, 100% Leedu tooraine, alpha-klassi destilleerimis protsess väga hoolikalt valitud teraviljast.

Brandy Renaissance - kõik Renaissance brändi destillaadid on valmistatud Prantsusmaal Tessendier & Fills konjakimajas. Heast valikust eau-de-vie´st, segavad kaks Prantsuse meistrit - Jérôme ja Lilian - spetsiaalse retsepti järgi kokku Renaissance brändi.

William Peel Scotch Whiskyviski peamiseks argumendiks on kvaliteet taskukohase hinnaga. Kvaliteetsete linnaste kasutamine annab viskile ümara,  tasakaalus ja delikaatse maitse.

Cognac Gautier - paljude auhindadega pärjatud konjakid on tuntud oma elegantse, rikkaliku ent harmoonilise maitsekombinatsiooni poolest.

Lisainformatsiooni osas võta ühendust tootejuhiga:

Valdo Matkamäe 
T: +372 58 544 048
valdo.matkamae[ät]eugesta.ee

Uued alko brandid