02-13-2016

Ecodenta tootevalik

Ecodenta tootevalikusse kuuluvad nii hambapastad, suuveed kui ka hambaharjad. Looduslikku päritolu ökomaterjalidest valmistatud hambapastad ei sisalda kahjulikke vahutavaid aineid ega agressiivseid abrasiivaineid. Kõik Ecodenta hambapastad on rikastatud hoolikalt valitud ökoloogiliste taimeekstraktidega, mis aitavad lahendada spetsiifilisi suuhooldusprobleeme. Eugesta Eesti toob tarbijani järgneva valiku Ecodenta toodetest.

ECODENTA MUSTA VÄRVI VALGENDAV HAMBAPASTA, 100 ML

ecodenta musta vrvi valgendav hambapasta 100 ml

Kirjeldus

Ecodenta must valgenduspasta musta söe ja TeavigoTM-ga on loodud inimesele, kes otsib igapäevastele probleemidele uudseid ja ebatraditsioonilisi lahendusi. Tugevalt valgendav hambapasta aitab tõhusalt ära hoida hambakatu teket ja tagab erilise värskustunde. Novaatorlik koostisaine TeavigoTM hoolitseb hammaste eest igakülgselt: see kaitseb katu tekkimise eest, avaldab õrna antibakteriaalse toimet ning loob kauakestva puhtuse- ja värskustunde. 

Koostis

Glycerin*, Aqua*, Hydrated Silica*, Sorbitol*, Sodium Pyrophosphate, Sodium Cocoyl Glutamate*, Aroma, Epigallocatechin Gallate*, Xantan Gum*, Mentha (Mint) Oil*, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Saccharin, Cl 77266 (Carbon Black), Cl 77499.

Ei sisalda fluori.

* - 93 % ECOCERT sertifikaati omavad või looduslikku päritolu koostisained.

 

 

 

ECODENTA KOLMEKORDSE TOIMEGA HAMBAPASTA valge saviga, 100 ML

ecodenta kolmekordse toimega hambapasta 100 ml

Kirjeldus

 Ecodenta kolmetoimeline hambapasta valge savi, taruvaigu ja TeavigoTM-ga. Koostisosad on ühendatud tähtsaimate suupiirkondade tõhusaks hoolduseks. Valge savi aitab taastada hambaemaili mineraale, taruvaik pärsib igemete veritsust, leevendab tundlikkust ja aitab parodontoosi ennetada. Uuenduslik koostisosa TeavigoTM kaitseb katu tekke eest ja loob kauakestva puhtusetunde. Ei sisalda fluori.

Koostis

Glycerin*, Aqua*, Hydrated Silica*, Sorbitol*, Sodium Pyrophosphate, Sodium Cocoyl Glutamate*, Aroma, Epigallocatechin Gallate*, Xantan Gum*, Mentha (Mint) Oil*, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Saccharin, Cl 77266 (Carbon Black), Cl 77499.
Ei sisalda fluori.
 

* - 97% ECOCERT sertifikaati omavad või looduslikku päritolu koostisained.

 

 

 

 

ECODENTA MULTIFUNKTSIONAALNE HAMBAPASTA seitsme taimse ekstraktiga100 ML

ecodenta multifunktsionaalne hambapasta 100 ml

Kirjeldus

Ecodenta multifunktsionaalne seitset taimset ekstrakti ja toimeainet Kalident sisaldav hambapasta kaitseb hambakatu tekke eest Hoolikalt valitud seitse taimset ekstrakti (pärnaõied, põldosi, kask, raudrohi, rosmariin, salvei, nõges) kaitsevad igemeid põletiku eest ja värskendavad ning toniseerivad suuõõnt. Innovatiivne toimeaine Kalident kõrvaldab emaili mikropraod ja kriimustused.

Koostis

Aqua*, Glycerin*, Hydrated silica*, Calcium Hydroxyapatite*, Sodium Pyrophosphate, Sodium Cocoyl Glutamate*, Cellulose gum*, Aroma, Betula Alba (Birch) Extract*, Achillea Millefolium (Yarrow) Extract*, Equisetum Arvense (Horsetail) Extract*, Urtica Dioica (Nettle) Extract*, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract*, Salvia Officinalis (Sage) Extract*, Tilia Cordata (Linden) Extract*, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium saccharin, Sodium Fluoride, CI 19140, CI 16255, CI 42090.

Sisaldab 1130 ppm fluori (0,11% F -)

* - 93% ECOCERT sertifikaati omavad või looduslikku päritolu koostisained.

 

 

 

ECODENTA VALGENDAV HAMBAPASTA piparmündiõli- ja salveiekstraktiga, 100 ML

Ecodenta valgendav hambapasta

Kirjeldus

Ecodenta valgendav hambapasta piparmündiõli, salveiekstrakti ja toimeainega Kalident puhastab ja valgendab hambaid, ei kriimusta emaili, kaitseb hambakatu tekke eest. Kalident kõrvaldab emaili mikropraod ja kriimustused. Salveiekstrakt aitab igemeid kaitsta, piparmündiõli annab puhtuse ja värskustunde. 

Koostis

Glycerin*, Aqua*, Hydrated Silica*, Calcium Hydroxyapatite*, Sodium Cocoyl Glutamate*, Cellulose Gum*, Salvia Officinalis* (Sage) Extract, Mentha (Mint) Oil*, Aroma, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride.

Sisaldab 1447 ppm fluori (0,14% F-).

* - 97% ECOCERT sertifikaati omavad või looduslikku päritolu koostisained.

 

 

 

ECODENTA HAMBAPASTA TUNDLIKELE HAMMASTELE kummeli- ja nelgiekstraktiga, 100 ML

ecodenta hambapasta tundlikele hammastele 100 ml

Kirjeldus

 
Ecodenta hambapasta tundlikele hammastele kummeli- ja nelgiekstraktide ning loodusliku kaltsiumiallika Kalident´iga on loodud spetsiaalselt neile inimestele, kes puutuvad tundlike hammaste tõttu kokku ebameeldivustundega. See hambapasta omab tundlikele hammastele kahekordset toimet: kummeli- ja nelgiekstraktid vähendavad hammaste tundlikust; looduslik kaltsiumiallikas Kalident tugevdab hambaemaili, täidab mikropraod ning –kriimustused, pidurdab hambaemaili erosiooni. Parema tulemuse saavutamiseks tuleb selle pastaga hambaid pesta pikema aja jooksul.

Koostis

Glycerin*, Aqua*, Hydrated Silica*, Potassium Nitrate, Calcium Hydroxyapatite*, Strontium Chloride Hexahydrate, Sodium Cocoyl Glutamate*, Aroma, Xanthan Gum*, Chamomila Recutita (Chamomile) Extract*, Eugenia Caryophyllus (Clove) Flower Extract*, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Titanium Dioxide, Citric Acid, Sodium Benzoate*, Potassium Sorbate*, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.
Sisaldab 1130 ppm fluori (0,11% F -).


*-91% ECOCERT sertifikaati omavad või looduslikku päritolu koostisained.

 

 

ECODENTA METSMAASIKALÕHNALINE HAMBAPASTA LASTELE, 75 ML

ecodenta metsmaasikalhnaline hambapasta lastele 75 ml

Kirjeldus

Ecodenta metsmaasikalõhnaline hambapasta lastele porgandiekstrakti ja Kalident´iga on loodud just laste hambahoolduseks. Teravate abrasiivsete osakesteta hambapasta puhastab õrnalt, kaitseb laste hambaid mikropragude eest, hoiab need tervena ja tugevdab emaili. Porgandiekstrakt vähendab igemete tundlikust ja tagab terved igemed.
 
Ilma suhkruta
Ilma parabeenideta
Ilma SLS-ta
Ei sisalda fluori
Ilma abrassiivsete aineteta

Koostis

Aqua*, Glycerin*, Hydrated silica*, Calcium Hydroxyapatite*, Sodium Cocoyl Glutamate*, Cellulose gum*, Aroma, Daucus Carota Sativa (Carrot) Extract*, Chlorhexidine Digluconate, Sodium saccharin, CI 16255.

 

* - 97% ECOCERT sertifikaati omavad või looduslikku päritolu koostisained.

 

 

ECODENTA MULTIFUNKTSIONAALNE SUUVESI, 480 ML

Ecodenta multifunktsionaalne suuvesi

Kirjeldus

Ökoloogiline multifunktsionaalne suuvesi sisaldab piparmündiõli, salvei ja aloe vera ekstrakti.
Tagab täieliku kaitse hammastele ja igemetele, sest puhastab ka kohad, kuhu hambahari ei ulatu.
Piparmündiõli tagab kauakestva värskuse, salvei ja aloe vera ekstraktid rahustavad ja kaitsevad igemeid. Ei sisalda alkoholi. Suurepärane  igapäevane profülaktika vahend, mis täiendab hammaste hooldust  ja kaitseb hambaid kaariese eest.
Leedu hambaarstide poolt testitud ja  heaks kiidetud Leedu Tervishoiu Kõrgkooli poolt.
Kasutamine: kasuta enne või peale hammaste pesemist. Suu loputamine  veega hiljem ei ole vajalik. Ära neela vedelikku alla. Ei sobi alla 6-aastastele lastele.
Soovitus: kasuta suuloputusvedelikku peale igat söögikorda.

Koostis

Aqua*, Sorbitol*, Glycerin*, Polysorbate 20, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract*, Salvia Officinalis*, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Mentha (Mint) Oil*, Aroma (Limonene), PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Fluoride, Chlorhexidine Digluconate, Citric Acid, Sodium Saccharin, CI 19140, CI 16255, CI 42090.
Sisaldab 0,14% fluori.

*- 96 % ökoloogilised või looduslikku päritolu koostisaineid.

 

 

ECODENTA MEDIUM HAMBAHARI

Ecodenta medium hambahari

Kirjeldus

ECODENTA esimene keskmiselt pehme hambahari on ette nähtud: 
 
• IGAPÄEVASEKS HOOLDUSEKS. Odontoloogid soovitavad keskmiselt pehmet hambaharja.
• IGAKÜLGSEKS HÜGIEENIKS. Erineva pikkusega harjased eemaldavad katu isegi raskesti ligipääsetavatest kohtadest. Peened ja pikad harjased puhastavad katu hammaste vahelt nagu hambaniit.
• TURVALISEKS KASUTAMISEKS. Hambaharja ergonoomiline kuju ei ole libe, mis aitab vältida igemete vigastusi.
Soovitav on hambahari asendada uuega iga 3 kuu järel ja samuti pärast haiguse – gripi, angiini, herpese jms - põdemist.

 

 

 

 

 

 

Mida tähendab Ecocert?


Ecocert on kõige olulisem rahvusvaheliselt tunnustatud organisatsioon, mis annab välja “orgaanilisi sertifikaate”. Standardid on väga ranged ning organisatsioon jälgib tervet tootmisprotsessi: toote koostise loomist, tootmist, täitmist ja pakkimist. Ecocerti sertifikaati on võimalik saada vaid pika ja põhjaliku protsessi läbimisel ning see nõuab tootjalt kõige tõsisemat ja lugupidavamat suhtumist klientidesse, toodetesse ja keskkonda. Toode peab sisaldama vähemalt 95 protsenti taimseid ja looduslikke komponente ning sellest 95 protsendist peavad vähemalt 10 protsenti komponentidest olema orgaanilised. Ecocerdi märgistusega tooted võivad sisaldada vaid 5 protsenti sünteetilisi komponente, mis ei kuulu “negatiivsesse” nimekirja: mineraalõlid, silikoonid, emulgeerivaid ained nagu PEG, parabeenid, sünteetilised värv- ja lõhnaained, rasvalkohol ja happed, propüleenglükool jt on keelatud.

Vaata Ecodenta tootja BIOK laboratooriumi tutvustavat videot.

 

Tootja andmed:

BIOK laboratorija

Žarijų g. 2A, LT-02300 Vilnius
Phone number: +370 5 2603042
Email address: biok@biok.lt

Tootja koduleht

Tooted ON MÜÜGIL suuremates Maximates; Ülemiste, Mustakivi, Tartu Lõunakeskuse ja Pärnu Kaubamajaka Rimides; Maksimarketites ja Järve Selveris. 01.03 – 14.03.2016 kampaania raames on võimalik Ecodenta hambapastasid osta PEA KÕIKIDEST SELVERITEST!