02-04-2016

Ecodenta tooteesitlused Maximates

Meie vahva promotiim jagab alates 04.02 - 12.02 suuremates Maximates Ecodenta hambapasta näidiseid! Ecodenta hambapastade koostisosad on 91-98% LOODUSLIKKU PÄRITOLU või omavad ECOCERT sertifikaati. Looduslikku päritolu koostisosadest valmistatud hambapastad EI SISALDA KAHJULIKKE vahutavaid aineid ega agressiivseid abrasiivaineid. Kõik Ecodenta hambapastad ON RIKASTATUD hoolikalt valitud ökoloogiliste taimeekstraktidega.

 

ECODENTA MUSTA VÄRVI VALGENDAV HAMBAPASTA, 100 ML

ecodenta musta vrvi valgendav hambapasta 100 ml

Kirjeldus

Ecodenta must valgenduspasta musta söe ja TeavigoTM-ga on loodud inimesele, kes otsib igapäevastele probleemidele uudseid ja ebatraditsioonilisi lahendusi. Tugevalt valgendav hambapasta aitab tõhusalt ära hoida hambakatu teket ja tagab erilise värskustunde. Novaatorlik koostisaine TeavigoTM hoolitseb hammaste eest igakülgselt: see kaitseb katu tekkimise eest, avaldab õrna antibakteriaalse toimet ning loob kauakestva puhtuse- ja värskustunde. 

Koostis

Glycerin*, Aqua*, Hydrated Silica*, Sorbitol*, Sodium Pyrophosphate, Sodium Cocoyl Glutamate*, Aroma, Epigallocatechin Gallate*, Xantan Gum*, Mentha (Mint) Oil*, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Saccharin, Cl 77266 (Carbon Black), Cl 77499.

Ei sisalda fluori.

* - 93 % ECOCERT sertifikaati omavad või looduslikku päritolu koostisained.

 

 

 

ECODENTA KOLMEKORDSE TOIMEGA HAMBAPASTA valge saviga, 100 ML

ecodenta kolmekordse toimega hambapasta 100 ml

Kirjeldus

 Ecodenta kolmetoimeline hambapasta valge savi, taruvaigu ja TeavigoTM-ga. Koostisosad on ühendatud tähtsaimate suupiirkondade tõhusaks hoolduseks. Valge savi aitab taastada hambaemaili mineraale, taruvaik pärsib igemete veritsust, leevendab tundlikkust ja aitab parodontoosi ennetada. Uuenduslik koostisosa TeavigoTM kaitseb katu tekke eest ja loob kauakestva puhtusetunde. Ei sisalda fluori.

Koostis

Glycerin*, Aqua*, Hydrated Silica*, Sorbitol*, Sodium Pyrophosphate, Sodium Cocoyl Glutamate*, Aroma, Epigallocatechin Gallate*, Xantan Gum*, Mentha (Mint) Oil*, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Saccharin, Cl 77266 (Carbon Black), Cl 77499.
Ei sisalda fluori.
 

* - 97% ECOCERT sertifikaati omavad või looduslikku päritolu koostisained.

 

 

 

 

ECODENTA MULTIFUNKTSIONAALNE HAMBAPASTA seitsme taimse ekstraktiga100 ML

ecodenta multifunktsionaalne hambapasta 100 ml

Kirjeldus

Ecodenta multifunktsionaalne seitset taimset ekstrakti ja toimeainet Kalident sisaldav hambapasta kaitseb hambakatu tekke eest Hoolikalt valitud seitse taimset ekstrakti (pärnaõied, põldosi, kask, raudrohi, rosmariin, salvei, nõges) kaitsevad igemeid põletiku eest ja värskendavad ning toniseerivad suuõõnt. Innovatiivne toimeaine Kalident kõrvaldab emaili mikropraod ja kriimustused.

Koostis

Aqua*, Glycerin*, Hydrated silica*, Calcium Hydroxyapatite*, Sodium Pyrophosphate, Sodium Cocoyl Glutamate*, Cellulose gum*, Aroma, Betula Alba (Birch) Extract*, Achillea Millefolium (Yarrow) Extract*, Equisetum Arvense (Horsetail) Extract*, Urtica Dioica (Nettle) Extract*, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract*, Salvia Officinalis (Sage) Extract*, Tilia Cordata (Linden) Extract*, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium saccharin, Sodium Fluoride, CI 19140, CI 16255, CI 42090.

Sisaldab 1130 ppm fluori (0,11% F -)

* - 93% ECOCERT sertifikaati omavad või looduslikku päritolu koostisained.

 

 

 

ECODENTA VALGENDAV HAMBAPASTA piparmündiõli- ja salveiekstraktiga, 100 ML

Ecodenta valgendav hambapasta

Kirjeldus

Ecodenta valgendav hambapasta piparmündiõli, salveiekstrakti ja toimeainega Kalident puhastab ja valgendab hambaid, ei kriimusta emaili, kaitseb hambakatu tekke eest. Kalident kõrvaldab emaili mikropraod ja kriimustused. Salveiekstrakt aitab igemeid kaitsta, piparmündiõli annab puhtuse ja värskustunde. 

Koostis

Glycerin*, Aqua*, Hydrated Silica*, Calcium Hydroxyapatite*, Sodium Cocoyl Glutamate*, Cellulose Gum*, Salvia Officinalis* (Sage) Extract, Mentha (Mint) Oil*, Aroma, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride.

Sisaldab 1447 ppm fluori (0,14% F-).

* - 97% ECOCERT sertifikaati omavad või looduslikku päritolu koostisained.

 

 

 

ECODENTA HAMBAPASTA TUNDLIKELE HAMMASTELE kummeli- ja nelgiekstraktiga, 100 ML

ecodenta hambapasta tundlikele hammastele 100 ml

Kirjeldus

 
Ecodenta hambapasta tundlikele hammastele kummeli- ja nelgiekstraktide ning loodusliku kaltsiumiallika Kalident´iga on loodud spetsiaalselt neile inimestele, kes puutuvad tundlike hammaste tõttu kokku ebameeldivustundega. See hambapasta omab tundlikele hammastele kahekordset toimet: kummeli- ja nelgiekstraktid vähendavad hammaste tundlikust; looduslik kaltsiumiallikas Kalident tugevdab hambaemaili, täidab mikropraod ning –kriimustused, pidurdab hambaemaili erosiooni. Parema tulemuse saavutamiseks tuleb selle pastaga hambaid pesta pikema aja jooksul.

Koostis

Glycerin*, Aqua*, Hydrated Silica*, Potassium Nitrate, Calcium Hydroxyapatite*, Strontium Chloride Hexahydrate, Sodium Cocoyl Glutamate*, Aroma, Xanthan Gum*, Chamomila Recutita (Chamomile) Extract*, Eugenia Caryophyllus (Clove) Flower Extract*, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Titanium Dioxide, Citric Acid, Sodium Benzoate*, Potassium Sorbate*, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.
Sisaldab 1130 ppm fluori (0,11% F -).


*-91% ECOCERT sertifikaati omavad või looduslikku päritolu koostisained.

 

 

ECODENTA METSMAASIKALÕHNALINE HAMBAPASTA LASTELE, 75 ML

ecodenta metsmaasikalhnaline hambapasta lastele 75 ml

Kirjeldus

Ecodenta metsmaasikalõhnaline hambapasta lastele porgandiekstrakti ja Kalident´iga on loodud just laste hambahoolduseks. Teravate abrasiivsete osakesteta hambapasta puhastab õrnalt, kaitseb laste hambaid mikropragude eest, hoiab need tervena ja tugevdab emaili. Porgandiekstrakt vähendab igemete tundlikust ja tagab terved igemed.
 
Ilma suhkruta
Ilma parabeenideta
Ilma SLS-ta
Ei sisalda fluori
Ilma abrassiivsete aineteta

Koostis

Aqua*, Glycerin*, Hydrated silica*, Calcium Hydroxyapatite*, Sodium Cocoyl Glutamate*, Cellulose gum*, Aroma, Daucus Carota Sativa (Carrot) Extract*, Chlorhexidine Digluconate, Sodium saccharin, CI 16255.

 

* - 97% ECOCERT sertifikaati omavad või looduslikku päritolu koostisained.

 

ECODENTA MUSTSÕSTRALÕHNALINE HAMBAPASTA LASTELE, 75 ML

ecodenta mustsõstralõhnaline hambapasta lastele 75 ml

Kirjeldus

 
Ecodenta mustasõstralõhnaline hambapasta lastele kummeliekstrakti ja Kalident´iga on loodud laste igapäevaseks hambahoolduseks ja kaariese ennetuseks. Kummeliekstrakt tugevdab igemeid, looduslik kaltsiumiallikas Kalident täidab hambaemaili mikrolõhed ja kriimustused.
 
Ilma suhkruta
Ilma parabeenideta
Ilma SLS-ta
Ilma triklosaanita
Sisaldab 500 ppm fluori (0,05% F ¯)

Koostis

Glycerin*, Aqua*, Hydrated silica*, Calcium Hydroxyapatite*, Xanthan Gum*, Vaccinium Myrtillus (Blueberry) Extract*, Rubus Idaeus (Raspberry) Extract*, Cellulose gum*, Aroma, Sodium Cocoyl Glutamate*, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzo.

*-98% ECOCERT sertifikaati omavad või looduslikku päritolu koostisained.

 

 

Ecocert on kõige olulisem rahvusvaheliselt tunnustatud organisatsioon, mis annab välja “orgaanilisi sertifikaate”. Standardid on väga ranged ning organisatsioon jälgib tervet tootmisprotsessi: toote koostise loomist, tootmist, täitmist ja pakkimist. Ecocerti sertifikaati on võimalik saada vaid pika ja põhjaliku protsessi läbimisel ning see nõuab tootjalt kõige tõsisemat ja lugupidavamat suhtumist klientidesse, toodetesse ja keskkonda. Toode peab sisaldama vähemalt 95 protsenti taimseid ja looduslikke komponente ning sellest 95 protsendist peavad vähemalt 10 protsenti komponentidest olema orgaanilised. Ecocerdi märgistusega tooted võivad sisaldada vaid 5 protsenti sünteetilisi komponente, mis ei kuulu “negatiivsesse” nimekirja: mineraalõlid, silikoonid, emulgeerivaid ained nagu PEG, parabeenid, sünteetilised värv- ja lõhnaained, rasvalkohol ja happed, propüleenglükool jt on keelatud.

Vaata hambapastade tootja BIOK laboratooriumi tutvustavat videot.

Tootja andmed:

BIOK laboratorija

Žarijų g. 2A, LT-02300 Vilnius
VAT payers number: LT205369811
Phone number: +370 5 2603042
Email address: biok@biok.lt

Tooted on müügil suuremates Maximates; Ülemiste, Mustakivi, Tartu Lõunakeskuse ja Pärnu Kaubamajaka Rimis; Maksimarketites ja Järve Selveris.

Jagame Ecodenta näidiseid järgmistes Maximates järgmistel kellaaegadel:

Kauplus
Kuupäev
Kellaaeg
Smuuli Maxima
4.02.2016
16.30-18.30
Ümera Maxima
5.02.2016
16.30-18.30
Madala Maxima
6.02.2016
16.30-18.30
Õismäe Maxima
10.02.2016
17.00-19.00
Tartu Maxima
10.02.2016
17.00-19.00
Linnamäe
11.02.2016
16.30-18.30
Tammsaare
12.02.2016
17.00-19.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jälgi meie kampaaniaid facebookis