Bürooassistent

Picture1569

Eugesta Eesti OÜ pakub tööd aktiivsele ja särasilmsele bürooassistendile!

Eugesta on üks suurimaid müügi ja distributsiooniga tegelevaid ettevõtteid Balti riikides, mis tegutseb alates aastast 1992. Meie vastutusalasse kuulub toidu-, joogi-, hügieeni- ja tööstuskaupade MÜÜK, DISTRIBUTSIOON, LOGISTIKA JA TURUNDUS. Meie tooteportfelli kuuluvad sellised brändid nagu Lindt, Evian, Actimel, Activia, Castello, Muumi, Huggies, Starbucks jpt.

Bürooassistendina annad Sa suure panuse ettevõtte kontori sujuvasse toimimisse. Sinu igapäevasteks tööülesanneteks on muuhulgas ettevõtte tegevjuhi assisteerimine, tihe koostöö nii erinevate osakondade kui ka personalijuhiga, külaliste vastuvõtt, kontori varustamine kõige vajalikuga, sujuva infovahetuse tagamine (üldkõned ning e-kirjad, sisemised infokanalid), postipakkide saatmine ning vastuvõtmine. Rõõmsameelse ning aktiivse inimesena saad sa hakkama ka suuremate ja väiksemate firmaürituste korraldamisega.

Ootame Sind liituma meie sõbraliku meeskonnaga, kui Sul on (vähemalt) keskharidus, varasem sarnasel ametikohal töötamise kogemus, valdad väga heal tasemel eesti keelt, kuid ei jää hätta ka inglise ja vene keeles suheldes, oskad kasutada MS Office’it (Word, Excel, PowerPoint).  Oled see, keda otsime, kui oled algatusvõimeline ning iseseisev oma töö korraldamisel, hea suhtlemis-ja eneseväljendusoskusega, täpne ning kohusetundlik ja su silmist ei kao sära ka pingelistes ning keerulistes olukordades.

Omalt poolt pakume: huvitavat ja vaheldusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes, väljakutseid ja arenguvõimalusi, toredaid ja toetavaid kolleege, ühisüritusi ja palju muudki.

Tööaeg: täistööaeg (E-R) 08.30-17.00.

Töö asukoht:  Rukki tee 5, Lehmja, 75306 Harju maakond

Kui tunned, et see pakkumine on mõeldud just Sulle, siis saada palun enda CV  aadressile birgit.magi@eugesta.ee  Lisainfo e-maili või telefoni +372 5699 6738 teel, personalijuht Birgit Mägi.

www.eugesta.ee

 

 

Kontakt

Birgit Mägi
T: +37256996738
E: birgit.magi@eugesta.ee

Kirjuta