Tootejuhi assistent

Picture245

Seoses töömahu suurenemisega pakub Eugesta Eesti OÜ tööd särasilmsele TOOTEJUHI ASSISTENDILE!

Tootejuhi assistendina annad Sa suure panuse meie kommertsosakonna sujuvasse toimimisse ning oled tootejuhtide „parem käsi“. Sinu ülesannete hulka kuulub aruannete koostamine, tooteandmete haldamine (hinnad, parameetrid, kampaaniad), suurklientidele pakkumiste vormistamine, ostutellimuste sisestamine ning müügimaterjalide koostamine (toodete tutvustused, tellimislehed).

Ootame Sind meiega liituma, kui Sul on (vähemalt) keskharidus, oled töötanud kaubandusvõrgustikus assisteerival ametikohal, valdad väga heal tasemel Office kontoritarkvara (Excel) ning suhtled vabalt nii eesti kui ka inglise keeles.

Oled see, keda otsime, kui oled hea suhtlemis-ja eneseväljendusoskusega, täpne ja kohusetundlik ning suudad säilitada rõõmsa meele ja positiivsuse ka pingelistes olukordades.

Omalt poolt pakume: huvitavat ja vaheldusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes, väljakutseid ja arenguvõimalusi, toredaid ja toetavaid kolleege, ühisüritusi, spordikompensatsiooni ning erinevaid koolitusi oma oskuste ja teadmiste arendamiseks.

Tööaeg: täistööaeg (E-R) 08.30-17.00.

Töö asukoht:  Rukki tee 5, Lehmja, 75306 Harju maakond, kokkuleppel otses juhiga on võimalik osaliselt teha ka kaugtööd.

Kui tunned, et see pakkumine on mõeldud just Sulle, siis saada palun enda CV  aadressile birgit.magi@eugesta.ee või kasuta nuppu “Soovin kandideerida”.

Lisainfo e-maili või telefoni +372 5699 6738 teel, personalijuht Birgit Mägi.

www.eugesta.ee

 

Kontakt

Birgit Mägi
T: +37256996738
E: birgit.magi@eugesta.ee

Kirjuta