01-13-2016

UUS tootegrupp - Smoking

Eugesta sortimenti lisandus uus tubakatarvikute tootegrupp - Smoking. Toodete hulka kuuluvad erinevas suuruses ja erinevat tüüpi sigaretipaberid, filtrid ja sigareti rullimise masinad.

Sigareti rullimine

Eugesta sortimenti lisandus uus tubakatarvikute tootegrupp - Smoking. Toodete hulka kuuluvad erinevas suuruses ja erinevat tüüpi sigaretipaberid, filtrid ja sigareti rullimise masinad. Smoking hoiab turuliidri positsiooni järgmistes riikides: Rootsis, Taanis, Itaalias, Hispaanias, Portugalis, Šveitsis, Horvaatias, Sloveenias ja Lõuna-Ameerikas. 

Miquel Y Costas & Miquel, S.A on üks juhtivatest sigareti paberite ja tarvikute tootmisele spetsialiseerunud ettevõtetest maailmas. Smoking bränd on ettevõtte kõige tuntum ja suurem kaubamärk.

Smoking bränd lansseeriti rahvusvahelisele turule aastal 1929, mil võideti ka esimene suur auhind „Big Prize“ Barcelonas. Täna pakub Smoking suurimat valikut sigaretipabereid maailmaturul. Smoking on esindatud täna rohkem kui 90-s maailma riigis.

Kvaliteet: Smoking on pühendunud jätkuvalt kõrgele kvaliteedistandardile ning hoolib keskkonnasäästlikusest, tootes kõige keskkonnasõbralikumat paberit turul. Smoking kasutab vaid looduslikku kummiaraabikut - kõrgekvaliteediline 100% looduslik vaik, ilma kunstlike värvaineteta.

Kõik Regular size paberi pakendid on kinnitatavad sigaretitubaka pakendi külge (kleebisriba süsteemil), mis hoiab ära pakendi kadumise.

Kuidas rullida sigaretti Smokinguga - vaata siit.

Smokingu koduleht ja facebook.

 

Smoking tootevalik