11-25-2015

UUS tootegrupp Eestis - Sanex

Eestisse jõudis UUS kehahoolduse tooteseeria Sanex, millesse kuuluvad tooted sisaldavad vähem nahale kahjulikke keemilisi koostisosi.

Sanex oekokosmeetika puhas kosmeetika

Sanex on tuntud kehahooldustoodete bränd, mis loodi aastal 1984. Sanex oli esimene, kes tõi turule seebivabad dušigeelid ja alkoholivabad deodorandid.

Tegu on farmaatsiast inspireeritud tootegrupiga, mis on välja töötatud juhtivate dermatoloogide poolt. Sanex on UUS kasvav tooteseeria, mis on loodud  vastavalt tänapäeva tarbija suurenenud vajadustele ning mille allikaks on farmaatsiaäri. Bränd on eriti populaarseks saanud Taanis tänu mõistlikule hinna-kvaliteedi-koguse suhtele.

Sanex pakub erinevaid tootesarju lahendamaks erinevaid nahaprobleeme: nahakuivus ja -allergiad, sügelemine ja naha ketendus – lisaks ka tooted normaalsele nahale. Tooted aitavad kaasa naha loomulike protsesside toimimisele, eesmärgiga hoida nahk igapäevaselt terve, mis on ühtlasi ka Sanexi motoks.

Sanex´i tootearendusmeeskond on eesmärgiks võtnud töötada välja parimad lahendused, mis vastaksid tänapäeva tarbija spetsiifilistele vajadustele, püüdes samaaegselt vähendada toodetes sisalduvate keemiliste koostisosade kasutamist. Lisaks teeb Sanex koostööd ka meditsiinivaldkonna-, instituudi väliste ekspertide- ja tervise valdkonnaga tegelevate mittetulundusorganisatsioonidega. Koostöö eesmärgiks on muuta nahahooldustooted tarbija jaoks turvalisemaks ja efektiivsemaks.

Eestisse jõudnud tootegrupp koosneb neljast sarjast: AtopiCare, Hydrate 24H, Zero% ja Dermo.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TOOTESARJAD

AtopiCare on mõeldud kuivale, väga kuivale, tundlikule, atoopilisele nahale. Toote koostisosad aitavad taastada naha proaktiivset kaitsekihti ja leevendada sügelust, aidates nõnda nahal normaalselt funktsioneerida. AtopiCare tooted on hüpoallergeensed ehk põhjustavad tavalisest vähem allergiaid. Tooted ei sisalda etanooli. Tootesarja kuuluvad 4 toodet - roll-on, kätekreem, kehakreem ja dušikreem.

AtopiCare kätekreemi ja kehakreemi leiad järgmistest Rimidest: Ülemiste, Haabersti, Mustakivi, Tartu Lõunakeskuse, Laagri, Pärnu, Narva, Norde, Sõpruse, Tartu, Rakvere, Magistrali, Viljandi, Kuressaare, Võru, Tammsaare tee, Pirita ja Viimsi. Lisaks leiad kehakreemi ka Kadaka, Järve, Tondi, Torupilli, Merimetsa, Pirita, Anne, Valga ja Marienthali Selveritest.

AtopiCare rulldeodorandi leiad järgmistest Rimidest: Ülemiste, Haabersti, Mustakivi, Tartu Lõunakeskuse, Laagri, Pärnu, Narva, Norde, Sõpruse, Rakvere ja Tammsaare tee.

Kogu sari on täielikult müügil ka kõikides Maksimarketites ja suuremates Konsumites.

 

Sanex AtopiCare 

 

 

 

  

Sanex Advanced Hydrate 24H sari on mõeldud väga kuivale ja dehüdreerunud nahale. Toime põhimõte: CeraGly Activ Tehnoloogia funktsioneerib nahas leiduvate keramiidide (mis moodustavad 20% naharakkude vahelisest ainest) sarnaselt, et säilitada naha kaitsebarjääri ja hoida nahas niiskust. Sarja kuuluvad dušikreem, kehakreem, kätekreem ja roll-on.

Sanex Hydrate kätekreemi ja kehakreemi leiad järgmistest Rimidest: Ülemiste, Haabersti, Mustakivi, Tartu Lõunakeskuse, Laagri, Pärnu, Narva, Norde, Sõpruse, Rakvere ja Tammsaare tee. Lisaks leiad keha- ja kätekreemi ka Kadaka, Järve, Tondi,  Torupilli, Merimetsa, Pirita, Anne, Valga ja Marienthali Selveritest. Kogu sari on täielikult müügil ka kõikides Maksimarketites ja suuremates Konsumites.

Sanex kehakreem

 

 

 

Sanex Zero% sarja tooted sisaldavad vähem keemilisi ühendeid ning on nahale õrnad, biolaguneva koostisega ja sisaldavad 100% looduslikku päritolu niisutajaid. Sanex Zero% tooted on heaks kiidetud Euroopa Liidu Ökomärgise Komisjoni poolt. Sari on mõeldud normaalsele ja tundlikule nahale. Tooted aitavad leevendada nahakuivust ja sügelust, taastada naha niiskustaset ning kaitsebarjääri. Tootesarja kuuluvad 2 dušigeeli normaalsele ja tundlikule nahale, ning Alum Stone kivi sisaldav roll-on, mille koostises on 0% parabeene, 0% alkoholi ja 0% lõhnaaineid.

Sanex Zero% rulldeodorandi leiad pea kõikidest Rimidest, v.a. Tornimäe, Viru, Vanalinna ja Tööstuse Rimidest.

Sanex Zero% dušigeeli leiad järgmistest Rimidest: Ülemiste, Haabersti, Mustakivi, Tartu Lõunakeskuse, Laagri, Pärnu, Narva, Norde, Sõpruse, Rakvere ja Tammsaare tee.

Kogu sari on täielikult müügil ka kõikides Maksimarketites ja suuremates Konsumites.

Sanex zero dusigeel

 

 

 

Sanex Dermo sari. Tooted on mõeldud normaalsele ja kuivale nahale. Tootesarja kuuluvad 2 dušigeeli - nisuidu õli ja e-vitamiiniga dušigeel ning nahale esmavajalikke koostisosi sisaldav dušigeel-, ning lisaks ka piimaseerumiga roll-on.

Sanex rulldeodorandi leiad järgmistest Rimidest: Ülemiste, Haabersti, Mustakivi, Tartu Lõunakeskuse, Laagri, Pärnu, Narva, Norde, Sõpruse, Rakvere ja Tammsaare tee. Kogu sari on täielikult müügil ka kõikides Maksimarketites ja suuremates Konsumites.

Sanex Dermo sari

 

 

 

*Toodete videodes võivad tootenimetused olla pisut teised, kuna tootesarjad kannavad eri riikides eri nimetusi.

 VAATA VÕI LAE ALLA SANEX TOOTEID TUTVUSTAV VOLDIK:   Sanex tootetuvustus 2016

Täpsema info iga toote kohta leiad siit. Tootja: Colgate-Palmolive. Tootja koduleht.

 

 

  Sanex Eestis