01-23-2017

Kotanyi maitseained

Austriast pärit Kotanyi maitseained kuuluvad premium kvaliteediga maitseainete hulka. Tootevalikusse kuuluvad soola- ja pipraveskid, maitseainesegude veskid, monomaitseained: Bourbon vanill, kaneelipulgad, jahvatatud kurkum, tüümian, murulauk jt, ja maitseainete segud: Itaalia ürdisegu, Provansaal ürdisegu, Ameerika kartulimaitseaine jt. Tooted on puhta koostisega - need ei sisalda säilitus- ega paakumisvastaseid aineid, piimapulbrit, pärmiekstrakti, kunstlikke lõhna- ja maitseaineid, toiduvärvi, maitsetugevdajaid ega sidrunhapet.

modal top img

 

Kotanyi tooted ei sisalda säilitus- ega paakumisvastaseid aineid, piimapulbrit, pärmiekstrakti, kunstlikke lõhna- ja maitseaineid, toiduvärvi, maitsetugevdajaid ega sidrunhapet. Maitseained pärinevad usaldusväärsetelt partneritelt ning enamasti oma sünnimaadest. Näiteks Bourbon vanill pärineb oma kodumaalt Madagaskarilt, kurkum Indiast, kaneel Kagu-Aasiast jne.

Kotanyi maitseaineveskid on vastupidavad, kasutamiseks mugava kujuga ning ei sisalda jahvatussüsteemi ummistavaid (paakuvaid) koostisosi.

Kotanyi pöörab väga suurt tähelepanu maitseainete kvaliteedi kontrollile ning tootepakendite (paberpakendid ning klaaspakendid) vastupidavusele. Tooted on pakendatud spetsiaalsesse aroomi kaitsvasse pakendisse. 

Tooted on müügil suuremates COOP ja Rimi kauplustes ning suuremates Selverites.

KOGU KOTANYI TOOTEVALIKUT NÄED SIIT

 

Kotanyi ajaloost

Kõik sai alguse Austria Janos Kotányi’st ja paprikast juba 1881.aastal. Õige pea lisandusid paprikale kvaliteetsed maitseained ja ürdid kogu maailmast – need on meie tõeline kirg. Nagu tol ajal, nii ka tänapäeval. Oma maitseainetega innustame inimesi valmistama toitu loominguliselt. 

„Valmista toitu vaimustusega. Ela kirglikult.“

main standard 2

Kotanyi veskid:

Kotanyi soola ja pipra veskid

Kotanyi veskid

home modal bg