01-23-2017

Kotanyi maitseained - tootevalik

Austriast pärit Kotanyi maitseained kuuluvad premium kvaliteediga maitseainete hulka. Tootevalikusse kuuluvad soola- ja pipraveskid, maitseainesegude veskid, monomaitseained: Bourbon vanill, kaneelipulgad, jahvatatud kurkum, tüümian, murulauk jt, ja maitseainete segud: Itaalia ürdisegu, Provansaal ürdisegu, Ameerika kartulimaitseaine jt.

modal top img

Kotanyi pöörab väga suurt tähelepanu maitseainete kvaliteedi kontrollile ning tootepakendite (paberpakendid ning klaaspakendid) vastupidavusele. Tooted on pakendatud spetsiaalsesse aroomi kaitsvasse pakendisse. 

Kotanyi tooted ei sisalda säilitus- ega paakumisvastaseid aineid, piimapulbrit, pärmiekstrakti, kunstlikke lõhna- ja maitseaineid, toiduvärvi, maitsetugevdajaid ega sidrunhapet. Maitseained pärinevad usaldusväärsetelt partneritelt ning enamasti oma sünnimaadest. Näiteks Bourbon vanill pärineb oma kodumaalt Madagaskarilt, kurkum Indiast, kaneel Kagu-Aasiast jne.

Kotanyi maitseaineveskid on vastupidavad, kasutamiseks mugava kujuga ning ei sisalda jahvatussüsteemi ummistavaid (paakuvaid) koostisosi.

Tooted on müügil suuremates COOP ja Rimi kauplustes, ning alates märtsikuust ka Selverites.

KOGU KOTANYI TOOTEVALIKUT NÄED SIIT

 

Kotanyi ajaloost

Kõik sai alguse Austria Janos Kotányi’st ja paprikast juba 1881.aastal. Õige pea lisandusid paprikale kvaliteetsed maitseained ja ürdid kogu maailmast – need on meie tõeline kirg. Nagu tol ajal, nii ka tänapäeval. Oma maitseainetega innustame inimesi valmistama toitu loominguliselt. 

„Valmistage toitu vaimustusega. Elage kirglikult.“

Kotanyi veskid:

Kotanyi soola ja pipra veskid

Kotanyi veskid

home modal bg